Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Zaloguj się lub Zarejestruj

Posiadasz konto? Zaloguj się

Zaloguj się • Nie polecane na współdzielonych komputerach


 • Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatni tydzień
 2. Wcześniejsza
 3. WellDo

  Powrót

  Postacie usunięte. Zamykam.
 4. WellDo

  Zmiana danych

  Dane zmienione. Zamykam.
 5. kolicuch

  Zmiana danych

  nick:kolicuch SteamID HEX: 1100001055f0732 Powód: Polskie nazwisko Dane przed zmianą: Kolicuch Kszak Dane na które chcesz zmienić: Kolicuch Jones
 6. Kapi

  Powrót

  Imię i nazwisko: Cappie McDonald, Joe Bob SteamID HEX: 11000011787dec1 Powód: Po długiej przerwie chciałbym wrócić do gry na serwerze, więc potrzebuję miejsca na nową postać, a obydwa mam już zajęte przez poprzednie postacie, na których nie mam dalszego pomysłu jak je prowadzić.
 7. Reyess

  Skarga za CL

  Witam dnia 04.10.2019 r. około godziny 16:15 osoba z id 24 ubrana na niebiesko po tym jak została zabita zrobiła combat loga.
 8. Huberik

  unknown.png

 9. FleurX

  Los Santos News

  Podanko zaakceptowane
 10. WellDo

  LubePlackaa #7721 Samuel Wiertara

  Dane zmienione. Zamykam.
 11. WellDo

  Ivan Mendoza

  Postać usunięta. Zamykam.
 12. WellDo

  CK - Lynnette Smith

  Postać usunięta. Zamykam.
 13. WellDo

  CK

  Postać usunięta. Zamykam.
 14. Imię i nazwisko: Ivan Mendoza SteamID HEX: 76561198057067403 Powód: Dostałem dożywocie za udział w zoorganizowanej grupie przestępczej.
 15. Imię i nazwisko - Lynnette Smith SteamID HEX - 1100001097f1e6cPowód - Postać nie będzie kontynuowana
 16. Jacob

  Los Santos News

  Podanie lekko poprawione i skorygowane, proszę o ponowr przeczytanie, z góry dziękuję. Pozdrawiam.
 17. Jacob

  Los Santos News

  Dzień dobry, pisze w sprawie nowej firmy która mogła by zajmować się mediami na wyspie. Mam na to fajny pomysł, wszystko napisane jest tutaj: https://docs.google.com/document/d/1xGPXCqaw9IkIh1aGp9qpwlKgo13mVl7M_F3uqYAjIgk/edit?usp=sharing. Życzę miłego dnia.
 18. Zdjęcia miejsca w którym chcecie rozkręcić firmę (najlepiej kilka) - Pełny opis działalności - Parafia Świętego Tadeyusza Rydzyca jest działalnością legalną służącą bogu do kontaktowania się z wyspą. Nasza parafia jest powołana przez Tadeyusza Rydzyca, wielkiego arcybiskupa i kardynała parafii o nazwie " Parafie Wielkiego Bentlaya ". Opis prac za jakie bedziemy chcieli jakieś tam kwoty (100$ albo 50$) są opisane poniżej. - Biznesplan wraz z kwotą jaką jesteście w stanie zainwestować - Przejmujemy kościół po starej parafii, która oddała go nam za pomoc duchowna. Biznesplan : Bedziemy zajmować się Mszami które beda odbywały sie o 19.00 albo 20.00, będą spowiedzi, śluby, pogrzeby, chrzsty dla niemowląt - Opis hierarchii w firmie (np. Szef, Manager, Pracownik) - Kardynał, Dziekan (Przewodzi Wikariuszami Parafialnymi), Proboszcz, Wikariusze Parafialni, Diakoni - Plan na integrację ze społecznością wyspy. Coś co możecie zaproponować mieszkańcom aby pomóc w zjednoczeniu obywateli. - Msze które będą sie odbywały w niedziele o godzinie 20, pogrzeby na naszym cmentarzu, chrzest dla noworodków, możliwość udzielenia ślubów, egzorcyzmy dla obywateli na zamówienie. - Informacje OOC takie jak: potrzebne skrypty, pojazdy, ubrania, interiory. - Potrzebne nam są tylko karawany, rower i chuburka, interior kościoła, i pare ciekawych akcji które można zrobić w samym kościele. I oczywiscie ubrania księża, Opłatek i wino jaki item który możemy zjeść/wypić i bedzie to w naszym schowku. Start new topic Mark forum as read
 19. nick: Ornoś SteamID HEX : 110000102caf21d Powód: Prośba Tonego o zmiane Dane przed zmianą: Samuel Wiertara Dane na które chcesz zmienić: Samuel O'Kelly
 20. BudyŃ

  Guess who's back?

  No siemano pozdrawiam i wracam z wakacji hahahaha!
 21. Witajcie w najnowszej propozycji wujka Iniego. Dziś na tapetę chciałbym wziąć pomysł który bardzo szybko zebrał przychylność społeczności (13 łapek w godzinę) na dsc, wobec czego postanowiłem dopisać do tego całą organizację. Jak wszystkim wiadomo nasz serwer od jakiegoś czasu bardzo dobrze radzi sobie mimo trybu WL-Off. Nie doświadczamy większych incydentów cheaterskich, dzięki czemu na serwerze można spotkać osoby, które nie mają zalegalizowanego pobytu na wyspie. tj nie przeszli rekrutacji na whitelistę. Oczywiście, że jako członek społeczności Route68 z otwartymi rękoma witam wszystkich gości na serwerze, jednak taka sytuacja, jest wręcz idealnym podłożem dla kolejnej świetnej możliwości RolePlayu! Na czym miałoby to polegać? Zasady są proste: - osoba bez WLki na wyspie przebywałaby na niej "nielegalnie". Tylko pozytywnie rozpatrzone podanie o WL zdejmowałoby to obciążenie z takiej osoby. - jeśli zostałaby wykryta, miałaby 24h na przejście procedury rekrutacyjnej. Aktualnie nasi rekruterzy nie narzekają na ciężkie kolejki, wobec czego punkt wydaje się możliwy do spełnienia. - jeśli po upływie 24h od pierwszego odkrycia nie przeszłaby WLki zostałaby sklasyfikowana jako nielegalny imigrant, za którym wysłany zostałby "list gończy" - nad pojmaniem takiego imigranta pracowałaby odpowiednia frakcja, a jego złapanie wiązałoby się z długą (300h) odsiadką w więzieniu. Pobyt w więzieniu likwidowałoby jedynie zdanie WLki. Odsiedzenie tych 5 godzin więzienia i dalsze grasowanie bez WL po wyspie wiązałoby się z wciąż aktywnym listem gończym. I tutaj zaczyna się zabawa właściwa. Za kontrolę i poszukiwanie takich osób odpowiedzialna byłaby nowa frakcja rządowa - Border Patrol. Frakcja zajmowałaby się jedynie nielegalnymi imigrantami - nie wchodziłaby w kompetencję SASP, wojska, FBI i Pana Boga. Uprawniona byłaby jedynie do legitymowania obywateli, oraz podejmowania interwencji siłowych w razie braku współpracy lub ucieczki. Wszelkie naruszenia prawa, które odbyły się na oczach członków patrolu musiałyby zostać przekazane SASPowi (wpadasz z narko? - transport więźnia na komisariat, i tam sasp się Tobą zajmuje). Dostęp do bazy danych, dostęp do broni i pojazdów służbowych. Kandydaci do frakcji z odpowiednim stażem na wyspie. Organizacja frakcji, pełne kompetencje, pojazdy, i wszelkie szczegóły byłyby do dyskusji jeśli temat by przeszedł. Ja osobiście wyczuwam wiele funu. A Wy?
 22. Rafi420

  Odwołanie od Perma

  A widamo kiedy będę mógł wbić na serwer ?
 23. Danox

  CK

  Potrzebne dane: Imię i nazwisko:Pablo Johndeer SteamID HEX: 1100001349dcabe Powód: : Przypadkowe stworzenie postaci (domyślny start)
 24. VerteX

  Odwołanie od Perma

  Odwołanie od bana rozpatrzone pozytywnie!
 25. Rafi420

  Odwołanie od Perma

  Witam chciałbym złożyć odwołanie bana ponieważ moim zdaniem dostałem Perma niesłusznie . Akcja rp zaczeła się od sprzedawania narkotyków odegrałem naprawę fajną akcję rp że jestem od nich uzależniony żeby spojrzeli na mnie jak wyglądam tam się z nimi pośmiałem fakt był taki że w przeciągu 2 h idę 4 raz do więzienia no miałem nie farta dobra do sensu myślałem że mi odpuszczą i że dadzą mniejszy wyrok niestety tak nie było No i z emocji wyszedłem z odgrywania rp i powiedziałem że są "jebanymi must win " i żeby troche inaczej podchodzili do ludzi po czym wyszedłem z serwera za to dostałem Perma aż sam byłem zdziwiony . Mogę przeprosić tych moderatorów czy adminów za postawę osoby która powinna takie rzeczy mówić na rządowym Moj steam w grze ---- Pezecik CSGO500
 26. FleurX

  Regulamin serwera Route 68

  Dnia 21.09.2019r dodano nowe punkty regulaminu:
 27. Sytuacja wygląda tak nie wiem za co zostałem zbanowany, ale przepraszam za to. Chciałbym przeprosić wszystkich których nw wnerwiałem itp. ale nawet nie wiem za co mam przepraszać. Chciałbym być na discordzie bo jest to świetny serwer a chciałbym podać pomysł na serwer ,ale nie mam gdzie to napisać . Bardzo przepraszam za to co zrobiłem.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×