Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Zaloguj się lub Zarejestruj

Posiadasz konto? Zaloguj się

Zaloguj się • Nie polecane na współdzielonych komputerach


 • Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 16.09.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  Witajcie w najnowszej propozycji wujka Iniego. Dziś na tapetę chciałbym wziąć pomysł który bardzo szybko zebrał przychylność społeczności (13 łapek w godzinę) na dsc, wobec czego postanowiłem dopisać do tego całą organizację. Jak wszystkim wiadomo nasz serwer od jakiegoś czasu bardzo dobrze radzi sobie mimo trybu WL-Off. Nie doświadczamy większych incydentów cheaterskich, dzięki czemu na serwerze można spotkać osoby, które nie mają zalegalizowanego pobytu na wyspie. tj nie przeszli rekrutacji na whitelistę. Oczywiście, że jako członek społeczności Route68 z otwartymi rękoma witam wszystkich gości na serwerze, jednak taka sytuacja, jest wręcz idealnym podłożem dla kolejnej świetnej możliwości RolePlayu! Na czym miałoby to polegać? Zasady są proste: - osoba bez WLki na wyspie przebywałaby na niej "nielegalnie". Tylko pozytywnie rozpatrzone podanie o WL zdejmowałoby to obciążenie z takiej osoby. - jeśli zostałaby wykryta, miałaby 24h na przejście procedury rekrutacyjnej. Aktualnie nasi rekruterzy nie narzekają na ciężkie kolejki, wobec czego punkt wydaje się możliwy do spełnienia. - jeśli po upływie 24h od pierwszego odkrycia nie przeszłaby WLki zostałaby sklasyfikowana jako nielegalny imigrant, za którym wysłany zostałby "list gończy" - nad pojmaniem takiego imigranta pracowałaby odpowiednia frakcja, a jego złapanie wiązałoby się z długą (300h) odsiadką w więzieniu. Pobyt w więzieniu likwidowałoby jedynie zdanie WLki. Odsiedzenie tych 5 godzin więzienia i dalsze grasowanie bez WL po wyspie wiązałoby się z wciąż aktywnym listem gończym. I tutaj zaczyna się zabawa właściwa. Za kontrolę i poszukiwanie takich osób odpowiedzialna byłaby nowa frakcja rządowa - Border Patrol. Frakcja zajmowałaby się jedynie nielegalnymi imigrantami - nie wchodziłaby w kompetencję SASP, wojska, FBI i Pana Boga. Uprawniona byłaby jedynie do legitymowania obywateli, oraz podejmowania interwencji siłowych w razie braku współpracy lub ucieczki. Wszelkie naruszenia prawa, które odbyły się na oczach członków patrolu musiałyby zostać przekazane SASPowi (wpadasz z narko? - transport więźnia na komisariat, i tam sasp się Tobą zajmuje). Dostęp do bazy danych, dostęp do broni i pojazdów służbowych. Kandydaci do frakcji z odpowiednim stażem na wyspie. Organizacja frakcji, pełne kompetencje, pojazdy, i wszelkie szczegóły byłyby do dyskusji jeśli temat by przeszedł. Ja osobiście wyczuwam wiele funu. A Wy?
 2. 2 punkty
  Dzień dobry, pisze w sprawie nowej firmy która mogła by zajmować się mediami na wyspie. Mam na to fajny pomysł, wszystko napisane jest tutaj: https://docs.google.com/document/d/1xGPXCqaw9IkIh1aGp9qpwlKgo13mVl7M_F3uqYAjIgk/edit?usp=sharing. Życzę miłego dnia.
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  No siemano pozdrawiam i wracam z wakacji hahahaha!
 5. 1 punkt
  Dnia 21.09.2019r dodano nowe punkty regulaminu:
 6. 1 punkt
  Grove Street Families - Uliczny gang z miasta Los Santos w stanie San Andreas. Wzorowany na prawdziwym gangu Crips. Głównymi wrogami GSF jest gang KTB (Ballasi) a zaraz po nich jest ms-13 (Vagos). Gang ten jest jednym z najstarszych gangów w LS - co może oznaczać, że jest nawet starszy od gangu Ballas (który został utworzony w latach 70) - więc prawdopodobne jest, że Rodzina mogła zostać utworzona w latach 60 lub wcześniej. Znakiem rozpoznawczym całego gangu jest kolor zielony oraz to, że każdy członek jest czarnoskóry. Członkowie gangu cenią w sobie szacunek, który jest dla nich najważniejszy i robią wszystko aby tego szacunku nie stracić. Wszyscy członkowie mają wymyślone przez siebie lub przez rodzinę ksywki, których używają by nie podawać dokładnych informacji o sobie lub o swoich ludzi. Głównym dochodem gangu są narkotyki, a dokładniej dobre zielsko, które rozprowadzają członkowie po całym mieście. GSF zajmuje się produkcją, handlem marihuany oraz pozyskiwaniem nowych klientów. Organizacja działa pod przykryciem klubu Vanilla Unicorn i wszystkie sprawy biznesowe załatwiają właśnie w tym klubie. Nowi klienci klubu są mile widziani, ale każdy kto będzie zagrażał pracownikom i innym klientom nie będzie miło traktowany. Gsf zazwyczaj przebywa większą grupą na boisku przy Forum dr. Lubią tam przypalić swój towar jak i towar zaufanych dilerów wspominając sobie dawne czasy. Rodziny z Forum z reguły są dobrymi ludźmi, chyba że ktoś mocno zajdzie im za skórę i namiesza w ich życiu. Czarnuchy, Którymi kieruje głowa gangu potrafią mocno namieszać w mieście i mieszkańcy przekonają się o tym jeszcze wiele razy. Senior Młoda Czapka Siwy Rolex ========================================================================================== To teraz na szybko - Z wielką chęcią przyjmiemy każdego gracza serwera Route 68, który jest czarny i nie boi się nowych i ciężkich wyzwań, jakie będzie mu dawała głowa gangu jak i jego pomocnicy. Z naszej strony możemy zapewnić dobrą zabawę, przyjazną atmosferę i miejsce do mieszkania na dzielnicy. Staramy się utrzymać jak najwyższy poziom rp więc każdy nowo przyjęty członek gangu, który jest pod obserwacją pozostałych czarnuchów z Forum dr. musi zostać przed tym sprawdzony i potwierdzony przez świadka akcji. Przede wszystkim cenimy sobie szacunek dla wyższych stopniem i każda obraza wyżej postawionego członka gangu będzie wiązała się z karą (nie mówimy tu o wyzywaniu się dla żartów). Większą część członków naszego gangu odgrywają osoby, które wcześniej miały styczność z organizacjami i potrafią pokazać klasę. Miło widziane są osoby, które również miały kontakt wcześniej z odgrywaniem postaci będącej w gangu lub mafii. Serdecznie zapraszamy! Kilka dodatkowych fotek gangu: --------------- *Tony #7764 ---------------
×