Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

xorVy

Moderator
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

246 wyświetleń profilu
 1. xorVy

  ZBIÓRKA KRWI - EDYCJA DRUGA

  Moi kochani, przed nami kolejna możliwość oddania krwi dla naszego wspaniałego szpitala! Każdego dnia ciężko pracujemy dla Waszego dobra, dla Waszego bezpieczeństwa i teraz Wasza kolej. Jeżeli macie możliwość i dobre serduszko, zapraszamy na oddanie krwi, spokojnie, nie stłoczymy całej a i pomożesz uratować życie innym osobom oraz dostaniesz drobny upominek! Niezmiernie jest mi miło Was na to zaprosić, liczę na jak największą frekwencję a jeżeli nasze listy się zapełnią to może i jakaś niespodzianka extra? Pozdrawiamy Tina Sanchez, Paul Johnson oraz Kylar Stern!
 2. xorVy

  Skarga na State Police/administrację

  Dobra, skoro wypowiedział się Czartek to i ja się wypowiem, mimo konsekwencji, które najprawdopodobniej poniosę. Również jak Wy, długo byłam samym graczem i starałam się wpłynąć na wiele spraw, które dotyczą szarych cywili i uwierzcie mi, że administracja stara się Wam w jakiś sposób dogodzić, z mniejszym lub większym efektem, jednak moim zdaniem macie pełne prawo do dyskutowania o tym czy robią to dobrze czy źle, w końcu dla Was jest ten serwer i to Wam ma się grać najlepiej. Ale po pierwsze, nigdy nie zapominajcie że administracja to również normalni gracze, którzy też chcą bawić się tym RP jak Wy i nie zawsze chcą sobie przerywać akcje RP, żeby pomóc w błędach, które czasem powodujecie sami. Jednakże nie raz już powtarzałam, że macie prawo zgłaszać błędy administracji innym osobom w STAFFie, od tego jestem między innymi ja, SUPPORT, który jest od rozmowy z graczami żeby pomóc im we wszystkim co im nie pasuje. Co do samego RP, uwierzcie, że czasami nie tylko policja robi takie rzeczy. Wiele z Was nie jest fair w stosunku do ludzi wokół, ja rozumiem emocje, chęci i inspiracje. Każdy z nas odgrywa co chce, ale PAMIĘTAJCIE ŻE IC TO IC, A OOC TO OOC. Jeżeli macie pretensje do jakiejś postaci, a jest ona w jakiejś frakcji to udajcie się do szefa/wyższej rangi i porozmawiajcie z nią na temat zachowania danej osoby, jeżeli jednak chodzi Wam o jakieś sprawy poza serwerem, na przykład na discordzie macie jak najbardziej prawo odezwać się do każdego ze Staffu ze skargą, jesteśmy od tego. Podpisuję się jednak pod jednym względem pod tą skargą, no trudno, czasami znajomości robią za dużo na tym serwerze - pamiętajmy, że serwer został stworzony dla dobra graczy a nie żeby wywyższać się nad innymi serwerami. I moim zdaniem, gubimy gdzieś tą chęć rozbudowania czegoś dla ludzi, a dla spełnienia głupich inspiracji. A no i proszę. Nie generalizujcie.
 3. xorVy

  CK - Naomi Stone

  Imię oraz nazwisko: Naomi StoneHEX:110000105c986a6 Powód: Rezygnuję z postaci ze wzgląd na czas jaki teraz będę spędzała na wyspie, chęć pomocy rozwinięcia i życia medyków na wyspie.
×