Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

MercyfulReaper

State Police
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana MercyfulReaper w dniu 12 Lipiec

Użytkownicy przyznają MercyfulReaper punkty reputacji!

Reputacja

10 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MercyfulReaper

  Skarga na State Police/administrację

  Komunikator był bo jeszcze ja sam nie wchodziłem na serwer. Że Ballas (jeżeli dobrze pamiętam to chyba ty) to wiem bo odrazu jak wbiłem wrzuciłem spekta i znalazłem kropka w kropke te auto, te same ubranie no i ID, które zostało mi chwilę wcześniej podane. Streszczając moją odpowiedź do tego co napisałeś - to że ktoś nie wie, nie rozumie - nie zwalnia go z przestrzegania regulaminu. Może być traktowany ulgowo, niemniej jednak jest złamany regulamin i prędzej czy później zostanie ukarany.
 2. MercyfulReaper

  Skarga na State Police/administrację

  A tutaj macie mały kwiatek "organizacji przestępczej BALLAS" https://plays.tv/video/5d23bf6b0444204ef7/faking-debil-ballas Także proszę, patrzcie najpierw na czubek własnego nosa.
 3. MercyfulReaper

  Skarga na State Police/administrację

  Pierwsza sprawa, nie uogólniaj policji jako jednej jednostki bo nie tworzy jej jedna osoba ani grupa osob a zlepek totalnie randomowych osób. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości to zgłaszaj to mi lub vavixowi jeżeli chodzi o policje. Jeżeli taka sytuacja ma miejsce i to widzisz to w miarę możliwości nagraj, zrób zdjęcie albo od razu daj znać na reporcie. Takie zachowanie jest jebane od góry do dołu i nie jest tolerowane w żaden sposób. Także powtórzę raz jeszcze, jeżeli widzicie jakiekolwiek podawanie sobie rączki od tak, bez jakiegokolwiek odgrywania czy udania do szpitala. Tutaj nie tyczy się to tylko Aleksa, ale jeszcze paru osób i w tym punkcie masz jak najbardziej racje. Niestety. Sam zauważyłem i wytknąłem parę razy podobne zachowanie "dlaczego nie reagowałeś kiedy Martinez zrobił to i to, dlaczego pozwoliłeś mu strzelać z uzi (świeża sytuacja) i parę innych". Dopóki nie mają wyraźnego zezwolenia nie mają oni prawa reagować w sposób neutralny na takie sytuacje i muszą je negować oraz nim zapobiegać. Co do samej postaci Buliego, Davida Martineza. Wiele z sytuacji opisanych przez was w skardze oraz postach poniżej nie jest w żaden sposób zgłoszona IC i nie mam pojęcia dlaczego? To co robi Buli jest jak najbardziej dozwolone dla jego postaci. Gra chuja, skurwysyna, który totalnie z nikim się nie liczy i pozwala sobie na wszystko. Jeżeli macie jakiekolwiek zażalenia co do jego odgrywania (tj. pg, failrp) to proszę zróbcie wycinki z live, które ochoczo Buli prowadzi. Do tej chwili nie jest postawiony żaden zarzut IC (ponieważ do tej pory nikt się z nikim na niego nie zgłosił oprócz jednej osoby przed wipem za co Buli dostał lotkę z policji). Co do sprawy OOC do tej pory nie słyszałem żadnego zażalenia jakoby użył on PG lub FailRP dlatego jeżeli coś takiego miało miejsce to podajcie proszę tutaj w postaci klipów. Co do sytuacji z mechanikiem dzisiaj. Ile razy działo się tak, że we więzieniu faktycznie znajdowała się osoba niewinna przez błąd lub właśnie premedytacje policji i/lub sądu. A kolejną rzeczą jest hipokryzja, która przemawia przez twoje usta i przez innych osób grających na serwerze. Ile razy stało się coś takiego (to się akurat tyczy sytuacji z toba Obito), że jechaliście Zentorno po Vespucci Boulevard. Auto razem z wami wybuchło a wy bez jakiegokolwiek odgrywania ran (jeden miał BW) zaczęliście sobie iść chodnikiem w przeciwnym kierunku. Ile razy działo się tak, że mimo tego, że mieliście coś odegrać nie zrobiliście tego. Także kończąc powiem dwie rzeczy: - Zanim zaczniecie oskarżać kogoś o jego błędy, sami sprawdźcie najpierw czy sami ich nie popełniacie - Jeżeli faktycznie Buli zrobił jakieś PG lub FailRP to proszę o klipy.
 4. MercyfulReaper

  Skarga na BCSO

  No to nieźle panowie, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę czy w ogóle tego nie przyjmujecie do wiadomości ale Buli jest naprawdę ogarniętą osobą ooc, potrafi odgrywać wiele różnorakich postaci i w tym przypadku odgrywa z tego co wszyscy policjanci zdążyli zauważyć chamskiego, rasistowskiego lecz z szacunkiem do starszych i niektórych starszych rangą. Skarga ooc nie ma kompletnie żadnych podstaw Natomiast możecie złożyć skargę IC co powinno być zrobione w pierwszej kolejności
×