Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaloguj się lub Zarejestruj

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

slytherix

Vanilla Unicorn

Recommended Posts

Posted (edited)

vanilla-unicorn.thumb.jpg.211e14647a75e15acfab2d79d52ea3f0.jpg

VanillaUnicorn-GTAV-Logo.png.1d4e8da185b426fd2f3ae3085a6c2d08.png

Z łatwością nas znajdziesz. Niecierpliwie oczekujemy Twojego przybycia. 

Capture.PNG.88e65f0365b0ceb6da6c4fd9c52ff722.PNG

Vanilla Unicorn to ekskluzywny, najbardziej znany oraz rewelacyjny Gentleman's Club, gdzie doskonale dbamy o to, aby każda sekunda w nim spędzona została czasem dla Ciebie niezapomnianym.  Dyskrecja to nasze pierwsze imię. Dla nas, nie liczy się Twój status, płeć, pochodzenie czy nawet orientalność seksualna. W Vanilla Unicorn, wszyscy jesteśmy równi, i nikt nie jest oceniany. Jest to strefa bezpieczna dla wszystkich; oferująca komfort, bezpieczeństwo, oraz przede wszystkim - nigdy nie kończącą się, dozgonną, czystą rozkosz. 

25591766931_b5418ae95f_b.jpg.d56fde6841ad64d11539ab3e43c891c4.jpg

Znajdując się w naszym klubie; zaznacie widoków oraz przeżyć, o jakich zawsze marzyliście. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości - pracują dla nas panie ze wszystkich kątów świata, a więc nie martw się o to, że nie spotkasz swojej ulubienicy. Piękne Azjatki, zgrabne Włoszki, sensualne Francuski - mamy je wszystkie. Zostań kolekcjonerem i schwytaj je wszystkie do swojego Pokeball'a. 

Każda z naszych pań posiada olbrzymie doświadczenie; trafiłeś we właściwe ręce... i nie tylko w nie.

A więc nie martw się; odpręż, i pozwól im zdziałać na Tobie... magię.

Wszystkie pracownice klubu obejmuje klauzula poufności. Także nie martw się o swoją tożsamość, Batmanie. 

maxresdefault.thumb.jpg.74346fb8c1212bafe51b6637acf90f86.jpg

Spragniony, cowboju?

Ukoimy Twe pragnienie na różne sposoby; ale przede wszystkim, zadbamy o to, abyś się nie odwodnił. Będziesz potrzebował swoich płynów.

Oferujemy naszej klienteli tylko i wyłącznie to, co najlepsze. Klient to nasz Pan, a my uwielbiamy służyć.

Skuś się na nasz alkohol - nie znajdziesz takiego nigdzie indziej. Czy lubisz Cosmopolitan'y z różową parasoleczką, bądź preferujesz czyste whisky, lub tanią wódkę - zapewnimy Ci wszystko, czego tylko zapragniesz. Rzuć okiem na nasze menu, a na pewno znajdziesz coś, co trafi sam raz w Twój gust. Legenda głosi, że im więcej drinków kupisz, tym taniej zapłacisz na usługach naszych pięknych pań. A więc zdecyduj się na nasz Signature Drink - ''Zakazany Owoc.'' 2 oz. Silver Tequila, 1 oz. Cointreau bądź Grand Marnier, oraz 1 oz. soku z limonki, serwowane z kostkami lodu. Dla słodkości, jeśli klient sobie życzy, dodajemy syropu z agawy. Najlepszą częścią programu, oczywiście, jest sposób, w jaki go pijemy. Zapraszamy jakąkolwiek panią lub pana, którą bądź którego pożądamy; wybieramy dowolną część ich ciała, dokładnie nawilżamy ją językiem, a następnie sypiemy na nią sól. Zlizujemy i pijemy, po czym chwytamy limonkę w usta za jeden koniec, a towarzyszka bądź towarzysz chwytają ją z drugiej strony, po czym wgryzacie się w nią podczas namiętnego pocałunku. Dotykanie towarzyszki bądź towarzysza jest zakazane podczas spożycia drinka - stąd nazwa, Zakazany Owoc

11788559206_07437abd8f_z.jpg.8344d65f0efe5b8816a38b34ea4b7b5d.jpgtumblr_nlkc5z3PXL1u519l2o1_500.jpg.dfdd40c3050a5ebde510cb675954156b.jpgtumblr_nlkc5z3PXL1u519l2o2_500.jpg.4aa917524cdbe4d251ca3b1f3f3cd1df.jpg

Usiądź wygodnie, i podziwiaj występy naszych tancerek, które przygotowywały się specjalnie dla Ciebie. Zainteresuj ją tym, co masz w spodniach - dużą ilością gotówki; a gwarantujemy Ci, że Twój wieczór stanie się o wiele ciekawszy. Nasze panie to profesjonalistki w technice tańca na róże, chętnie udzielą Ci lekcji jeśli je o to poprosisz. Bo w końcu to nie zabawa, gdy jedna strona tylko patrzy.

Screenshot_2(10).thumb.png.ca6c1422224689741ac96b2cba7640c6.pngD0Wyk9rX4AItwa_.thumb.jpg.d793d308b32144a4ed0088f6377a222c.jpg

Zaufaj Nam, skarbie. Jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie wszystko, za odpowiednią cenę.

Miej to na uwadze, gdy dasz pokusie wygrać i zjawisz się w naszym klubie.

OOC

Po pomyślnym zaakceptowaniu mojego biznesu, będę starała się o dofinansowanie go przez Urząd Miasta. Jeśli chodzi o hierarchię, Szefową byłabym ja. Następujące rangi to Pracownik/Pracowniczka. Te osoby działałyby na moje polecenie, bez zbędnych podpisów typu, ''Barman,'' lub ''Tancerka.'' Role będą przydzielane przeze mnie prywatnie, a ich wynagrodzenie powinno być takie samo. Bonusy oczywiście zostałyby przeze mnie nadawane jeśli uznam, że na nie zasługują.

Serwer potrzebuje, aby coś się na nim działo. Jako Event Organizator, myślę, że założenie mojego biznesu byłoby sukcesem, gdyż będę w stanie w nim organizować własne pomysły dla graczy, zachęcać ich do gry, przyciągać osoby do wspólnej socjalizacji. Tworzę ten biznes również dla jednej z już istniejących organizacji przestępczych, która będzie miała w nim wielki udział i zawsze będzie miała coś do roboty. Ciągłe potyczki z policją, czy innymi gangami, są po prostu nudne, a tutaj byłoby dla nich jakieś urozamaicenie. Poza tym, planuję podjąć się współpracy z firmą Walker Logistic w sprawie dowozu alkoholu. 

I. Będę potrzebowała blipu, który pozwoli na przejście za bar, aby barman był w stanie obsługiwać klientów. 

II. Kolejny blip w barze na schowek, w którym byłby przechowywany alkohol, którym będzie posługiwał się barman.

III. Możliwość wejścia do DJ Booth, który jest połączony z barem. Myślę, że po dodaniu blipu do baru jak w punkcie pierwszym, będzie to od razu możliwe, choć nie jestem pewna.

IIV. Wprowadzenie zamków na każde drzwi, które otwierać/zamykać będą w stanie tylko pracownicy. 

IV. Schowek w Office, dostępny tylko dla Szefowej.

V. Przebieralnia w szatni, możliwa dla pracowników. Stroje robocze oczywiście zaprojektować pragnę ja.

VI. Wprowadzenie blipu w szatni dostępnego tylko dla pracowników, który da im możliwość na darmową operację plastyczną. Proszę o to dlatego, że na chwilę obecną w tym interesie pracuję tylko ja jako kobieta, i możliwość przybrania skina NPC pozwoli mi na odgrywanie jednej z zatrudnionych dziewczyn. Będę oczywiście pilnowała, aby nikt tej opcji nie użył w sposób inny niż dla którego został stworzony.

VII. Dodanie Signature Drink, ''Zakazany Owoc,'' który będzie znacznie droższy od pozostałych.

VIII. Możliwość wystawiania faktur przez pracowników dla innych graczy za usługi.

IX. Dodanie radia, lub skryptu aby można było puszczać muzykę przy DJ Booth.

Jeśli jeszcze coś mi się przypomnie, to skontaktuję się z Wami na Discordzie.

Dziękuję.

Edited by slytherix
  • Like 1