Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Zaloguj się lub Zarejestruj

Posiadasz konto? Zaloguj się

Zaloguj się  • Nie polecane na współdzielonych komputerach


  • Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się

Ini

Border Patrol, czyli jak z WL off zrobić dobrą zabawę

Recommended Posts

image.thumb.png.c48baff06d9d9cfff303e2d849366781.png

Witajcie w najnowszej propozycji wujka Iniego. Dziś na tapetę chciałbym wziąć pomysł który bardzo szybko zebrał przychylność społeczności (13 łapek w godzinę) na dsc, wobec czego postanowiłem dopisać do tego całą organizację.

Jak wszystkim wiadomo nasz serwer od jakiegoś czasu bardzo dobrze radzi sobie mimo trybu WL-Off. Nie doświadczamy większych incydentów cheaterskich, dzięki czemu na serwerze można spotkać osoby, które nie mają zalegalizowanego pobytu na wyspie. tj nie przeszli rekrutacji na whitelistę.

Oczywiście, że jako członek społeczności Route68 z otwartymi rękoma witam wszystkich gości na serwerze, jednak taka sytuacja, jest wręcz idealnym podłożem dla kolejnej świetnej możliwości RolePlayu! Na czym miałoby to polegać?

Zasady są proste:

- osoba bez WLki na wyspie przebywałaby na niej "nielegalnie". Tylko pozytywnie rozpatrzone podanie o WL zdejmowałoby to obciążenie z takiej osoby.

- jeśli zostałaby wykryta, miałaby 24h na przejście procedury rekrutacyjnej. Aktualnie nasi rekruterzy nie narzekają na ciężkie kolejki, wobec czego punkt wydaje się możliwy do spełnienia.

- jeśli po upływie 24h od pierwszego odkrycia nie przeszłaby WLki zostałaby sklasyfikowana jako nielegalny imigrant, za którym wysłany zostałby "list gończy"

- nad pojmaniem takiego imigranta pracowałaby odpowiednia frakcja, a jego złapanie wiązałoby się z długą (300h) odsiadką w więzieniu. Pobyt w więzieniu likwidowałoby jedynie zdanie WLki. Odsiedzenie tych 5 godzin więzienia i dalsze grasowanie bez WL po wyspie wiązałoby się z wciąż aktywnym listem gończym.

 

I tutaj zaczyna się zabawa właściwa. Za kontrolę i poszukiwanie takich osób odpowiedzialna byłaby nowa frakcja rządowa - Border Patrol. Frakcja zajmowałaby się jedynie nielegalnymi imigrantami - nie wchodziłaby w kompetencję SASP, wojska, FBI i Pana Boga.

Uprawniona byłaby jedynie do legitymowania obywateli, oraz podejmowania interwencji siłowych w razie braku współpracy lub ucieczki. Wszelkie naruszenia prawa, które odbyły się na oczach członków patrolu musiałyby zostać przekazane SASPowi (wpadasz z narko? - transport więźnia na komisariat, i tam sasp się Tobą zajmuje). Dostęp do bazy danych, dostęp do broni i pojazdów służbowych. Kandydaci do frakcji z odpowiednim stażem na wyspie.

Organizacja frakcji, pełne kompetencje, pojazdy, i wszelkie szczegóły byłyby do dyskusji jeśli temat by przeszedł.

Ja osobiście wyczuwam wiele funu. A Wy?

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×